Hlavné menu stránky:

   Časopis >  Tipy, triky a návody >  Webdesign > 

Inšpirácia pre Vašu webstránku

Uvažujete o vlastnej Internetovej stránke? Internetový priestor patrí všetkým: firmám, organizáciam, mestám, športovým klubom ako aj jednotlivcom. Nechajte sa inšpirovať krátkym článkom o tom čo by mala obsahovať stránka aby bola pútavá pre svoj okruh návštevníkov. 

Firemné internetové prezentácie

Medzi najrozšírenejšie internetové prezentácie patrí predovšetkým internetová firemná prezentácia. Je to stránka o Vašej firme alebo obchode či inej prevádzke. Stránky obsahujú ponuky Vašich produktov alebo služieb, cenníky a kontaktné údaje.

Osobné internetové prezentácie

V súčastnosti je už bežné a bude stále viac samozrejmé vlastnit osobnú stránku. Je to stránka o Vašich úspechoch, cieľoch alebo rodine. Pomôže Vám nájst alebo zmenit povolanie, získat nové priateľstvá a kontakty, Stránka môže obsahovat fotografie, životopis, knihu návstev a samozrejme kontakt. Stránka može byt rozdelená na verejnú sekciu a sekciu chránenú heslom pre blizkych priateľov.

Športové internetové prezentácie

Internetová stránka je informačné médium ako vyšité pre športové kluby, zväzy či organizácie. Stránka im umožnuje získavat názory fanúšikov, prilákat nových členov a sponzorov. Stránka im umožní zverejňovat štatistiku výsledkov, termíny stretnutí, pravidlá, výročné správy či fotografie. Neoddeliteľnou súčastou stránky je diskusia pre možnost reakcie fanúšikov alebo členov klubu. Dynamická verzia stránky umožnuje zapojit fanúšikov do tipovania výsledkov stretnutí.

Zábavné internetové prezentácie

Veľkej návštevnosti sa tešia zábavné internetové stránky. Majú odviazaný design vo veselých farbách. Návštevníci na nich očakávajú diskusie, chaty, humorné obrázky, pohľadnice, videa, SMS, vtipy a hry. Sú to dynamické stránky na ktoré navštevníci ochotne pridávajú príspevky a obrázky, čím sa stránka sama dopĺňa o nový obsah.

Hudobné internetové prezentácie

Fotogalérie koncertov, členov skupiny, termíny vystúpení, aktuality a biografiu môze obsahovat oficiálna, ale aj neoficiálna stránka hudobnej skupiny, či interpreta. Stránku vhodne dopĺňa inštrumentálna skladba na pozadí a navštevníci si môžu priamo stiahnut alebo vypočut krátke úryvky skladieb. Fanúškovia privítajú možnost napísat odkaz, otázku alebo pochvalu do knihy návštev.

 


Ak máte špeciálne otázky k dizajnu Vašej stránky. Potrebujete prepracovať vzhľad Vašej stránky, doplniť stránku o špeciálne, alebo náročné časti, skontaktujte sa so mnou prosím poštou, telefonicky, alebo E-mailom.Copyright © 2003-2020, www.itstudio.sk | Mapa doményMapa domény