Hlavné menu stránky:

   Domov >  Programy: >  Na objednávku > 

Programovanie na objednávku

Internet je najlepšie miesto na hľadanie programu, ktorý práve potrebujte. Zo svojej tvorby Vám ponúkam programy AgendaOBFZ a Inventúra. Čo však v prípade ak Vám nejaký program nevyhovuje. Je príliš zložitý, nehodí sa na Vaše špecifické podmienky, alebo vôbec nikto taký program neponúka.

Napíšte podrobne čo od programu požadujete a vyžiadajte si u mňa informácie o možnostiach realizácie. Verím, že sa dohodneme a s výsledným produktom budete spokojný.

Tvorba programov pre PC si vyžaduje určitý, nie malý čas na realizáciu a odskúšanie. Čas od zadania cez realizáciu a odovzdanie programu môže byť 1 až niekoľko mesiacov.  Počítajte prosím s touto skutočnosťou. Rovnako si vyhradzujem právo odmietnuť zadanie, ktoré by svojou zložitosťou presiahlo moje kapacity.

Štatistické programy

Ďalšiu širokú oblasť pre využitie databázových programov tvorí štatistika. Príkladom je program pre spracovanie výsledkov futbalových súťaží pre oblastné futbalové zväzy. Viac o tomto programe sa dozviete na stránke Agenda OBFZ.

    

Ekonomické a účtovné programy

Zoznam položiek na sklade, vystavovanie výdajky - príjemky, tlač faktúry, dobropisu, príjmového dokladu a pod. Ponúkam Vám vytvorenie programu podľa Vašich požiadaviek ak Vám nepostačuje alebo nevyhovuje štandardný účtovný program.

    

Programy pre riadenie externých zariadeni počítača

Ponúkam spoluprácu na projektoch ktoré si vyžadujú riadenie externých zariadení pripojených k počítaču seriovým alebo paraleným rozhraním. Jedná sa o programátory, prevodníky, prepínače, riadenie svetiel, kamier a pod. Program môže pracovať pod operačným systémom Windows 98, Windows 2000 alebo XP.

    

Programy do jednočipových procesorov

Vytváram programy pre jednoúčelové zariadenia riadené jednočipovými mikroprocesormi Atmel alebo MICROCHIP.

    

Programy pre spracovanie databázových údajov

Ide o programy spustiteľné pod operačným systémom Windows, ktoré umožňujú vkladať, upravovať vyhľadávať dôležité údaje. Zostavy údajov je možné poslať na tlačiaren podľa špecifikácie zákazníka. Programy spolupracujú s databázou MS ACCESS a pri náročnejších požiadavkách s databázou MS SQL.

    


Copyright © 2003-2020, www.itstudio.sk | Mapa doményMapa domény