Hlavné menu stránky:

   Domov >  Webstránky: >  Tvorba webstránok > 

Webaplikácie - dynamické internetové stránky

Tak ako sa zvyšujú nároky užívateľov internetu, musia rásť aj nároky nás, vlastníkov internetových stránok. Návštevníci internetových stránok si majú z čoho vyberať a logicky si vyberú stránku na ktorej nájdu kvalitné a pravidelne aktualizované informácie.

To však neznamená, že nebudeme spávať a staneme sa otrokom počítača a klávesnice. Ponúkam Vám takzvanú "dynamickú webstránku":

  • Keď oddychujem, moja stránka sama reaguje na potreby návštevníkov
  • Návštevníci vedia najlepšie čo im na stránke chýba a napíšu mi to v diskusii
  • Obsah stránky upravím kdekoľvek, aj v internetovej kaviarni

Ak potrebujete Vašu webstránku doplniť o Knihu návštev, diskusné fórum, online hlasovanie, anketu, alebo iné náročné časti s prepojením na databázu, skontaktujte sa so mnou prosím poštou, telefonicky, alebo E-mailom.

Pozrite si nasledovné príklady:

Redakčný systém

Dobrá internetová stránka sa hodnotí podľa pravidelnosti jej aktualizácie. Aktualizovať výsledky fudbalových súťaží, programu kina, uverejňovať aktuálne spravodajstvo Vám umožní redakčný systém na Vašej stránke. Údaje tak vkladáte rýchlo, bez zložitých úprav v editore stránok a následného kopírovania na server. Administrátorské rozhranie je pre Vás prístupné z každého počítača s prístupom na internet.

    

Internetové obchody a online cenníky

Internetový obchod je otvorený 24 hodín denne, cenník vašich produktov a ich fotografie sú prístupné kdekoľvek na svete. Ponúkam Vám internetový obchod, do ktorého si možete pridávať obrázky tovaru, editovať cenník a popis produktov, priamo cez administrátorské rozhranie stránky. Zákazníci si tovar vložený do virtuálneho košíka objednajú odoslaním objednávkového formulára na Vašu Emailovú adresu.

    

Stránky s prepojením na databázu

Stránky, ktoré zobrazujú veľké množstvo informácií využívajú databázu. Redakčné systémy, športové spravodajstvo s výsledkami a tabuľkami výsledkov a pod. To sú príklady využitia databázy pre Vašu internetovú stránku. Možností využitia je samozrejme mnoho. Preto ak si nie ste istí možnosťou realizácie Vašej požiadavky kontaktujte ma prosím.

    

Diskusie, knihy návštev a ankety

Tieto aplikácie by nemali chýbat na žiadnej internetovej stránke. Návštevníkom stránok umožňuje zanechať odkaz, vyjadriť svoj názor. Majiteľ stránky sa z nich dozvie, čo na jeho stránke chýba alebo čo treba upravit. Obsah stránky nieje statický, ale dopĺňajú ho sami návštevíci aj v čase keď sa práve venujete inej činnosti. Na internete nájdete nespočetné množstvo bezplatných služeb na pridanie knihy návštev na Vašu stránku. Ponúkam Vám možnosť veľmi rýchlo a jednoducho pridať diskusiu alebo knihu návštev na Vašu stránku. Viac sa dozviete na stránke Kniha návštev. Ďalšou možnosťou je nechať si vytvorit diskusiu na objednávku, presne podľa Vašich predstáv.

    

Tipovacie sútaže

Veľmi dobrý spôsob ako si získate návštevníkov, ktorý sa budú pravidelne vracať na Vašu stránku je ponúknut im tipovaciu sútaž. Návštevník sa zaregistruje a po prihlásení môže tipovať na výsledky športových stretnutí. Vašou úlohou je iba dopĺňať aktuálne výsledky stretnutí a aktuálne poradie tipujúcich je zobrazované automaticky.

    

Podrobné štatistiky návštevnosti stránok

Kedy a ktoré stránky najčastejšie navštevujú, aký internetový prehliadač či operačný systém používajú, z akej stránky prichádzajú a aké slová vyhľadávajú Vaši návštevníci. Sledovanie podrobnej štatistiky prístupov na Vašu stránku Vám pomôže lepšie spoznať Vašich návštevníkov a ponuknuť im práve to čo najviac hľadajú.

    


Copyright © 2003-2020, www.itstudio.sk | Mapa doményMapa domény