Hlavné menu stránky:

   Domov >  Webstránky: >  Tvorba webstránok > 

Internetové obchody a online cenníky

Ponúkam Vám riešenie pre obchod na internete. Váš obchod bude otvorený nonstop, cez deň aj v noci. Môžu ho navštíviť zákazníci z každého kúta Slovenska, Čiech alebo aj z druhej strany zeme.

Jednoduchá aktualizácia tovaru

Obchod je riešený spôsobom redakčného systému. Priamo na stránke môžete ako administrátor upravovať text, obrázky a ceny k tovaru. Každú stránku, ako aj ponukové menu môžete kedykoľvek upraviť, alebo doplniť v prostredí, ktoré pripomína štandardný textový editor.

Pre koho je naše riešenie obchodu určené

Svojou cenou je táto aplikácia určená malým a stredne veľkým obchodom. Svojimi vlastnosťami však v ničom nezaostáva za drahými riešeniami internetových obchodov. Samozrejmosťou je vyhľadávanie v celom obchode, formulár pre odoslanie objednávky na Váš email, ako aj štatistika návštevnosti jednotlivých oddelení.

Online predaj

Doplňte svoj kamenný obchod o moderný online predaj, rozšírte svoje podnikateľské aktivity s minimálnymi nákladmi a získajte veľké množstvo nových zákazníkov.


Napíšte mi na moju adresu a za krátky čas môžete aj Vy začať vybavovať online objednávky Vášho tovaru. Približnú predstavu o cene internetového obchodu získate na stránke cenník.


Copyright © 2003-2020, www.itstudio.sk | Mapa doményMapa domény