Hlavné menu stránky:

   Domov >  Webstránky: >  Tvorba webstránok > 

Redakčný systém

Redakčný systém je riešenie, pomocou ktorého môžete obsah Vašej webstránky kedykoľvek upraviť alebo zmeniť. Už na začiatku, keď sa rozhodujete o tom ako bude vyzerať Vaša internetová stránka, myslite na to, že najdôležitejšia časť návrhu je jej obsah.

Aktualizovaný obsah stránky

Obsah je to, prečo na stránku prichádzajú naši čitatelia alebo zákazníci. Obsah je tým prečo sa sem opäť vrátia a budú očakávať nové informácie alebo tovar ktorý si kúpia. Obsah je tým, čo nikdy nieje dokončené a stále s ním treba pracovať. Pridať informácie o novinkách, upraviť cenník, zmeniť kontaktné informácie a pod. potrebujeme často, možno aj každý deň.

Design stránky pomocou šablóny

Spokojnosť s dizajnom stránky nám vydrží aj niekoľko rokov. Všetky texty by pritom mali dodržiavať jednotný štýl o ktorý sa postará šablóna dizajnu stránky. Riešenie dizajnu pomocou šablóny znamená, že vzhľad stránky je plne oddelený od jej obsahu a zachováva si svoju podobu na každej stránke celého webu.

Úpravy textov a obrázkov

Ak s týmito požiadavkami počítate vopred, rozhodnete sa pre administrovateľnú internetovú stránku. Prihlásite sa ako administrátor svojej stránky upravíte text, pridáte obrázky, jedným kliknutím potvrdíte zmeny a Vaša stránka Vám rastie pod rukami.

Na ukážke vidíte, že s textom na stránke pracujete v prostredí, ktoré sa podobá štandardnému textovému editoru. Všetko prebieha priamo na Vašej stránke zobrazenej v prehliadači Internet Explorer.

Redakčný systém

Tento univerzálny redakčný systém je vhodný pre firemné internetové stránky, online obchody, informačné a redakčné stránky. Umožňuje vkladať a editovať položky menu, dopĺňať tovar a jeho cenu, upravovať články a obrázky. Jeho súčasťou je vyhľadávanie v celom obsahu stránky ako aj objednávkový formulár pre online nákup tovaru.

Moderné riešenie

Verím, že aj Vy uvažujete perspektívne a vidíte v tomto modernom riešení internetovej stránky spôsob ako ušetriť čas a peniaze pri udržiavaní vždy aktuálnych informácií.Kontaktujte ma a vyžiadajte si u mňa informácie, či už potrebujete prebudovať Vašu existujúcu, alebo vytvoriť novú internetovú stránku. Pozrite si aktuálny cenník a vyžiadajte si cenovú ponuku na mojej adrese.


Copyright © 2003-2020, www.itstudio.sk | Mapa doményMapa domény