Hlavné menu stránky:

   Domov >  Webstránky: >  Referencie > 

Topografia Mallorca

Firemná stránka topografia-mallorca.com zameraná na geodéziu bola vytvorená pre zahraničného klienta. Stránka je v štyroch jazykových mutáciach.

Po úspešnom zviditelnení stránky sa klient rozhodol rozširovať a pribudla nová jazyková verzia topografie s vlastnou doménou topografia-valencia.com.

Stránka obsahuje administračné prostredie, v ktorom si klient môže jednoducho spravovať štruktúru, textový a obrazový obsah stránky. Stránka obsahuje všetky prvky optimalizácie pre vyhľadávače. 

Topografia Mallorca

Stránka je optimalizovaná pre vyhľadávanie slov topografia mallorca. Vďaka práci nášho partnera otimalizácia.eu sa stránka dlhodobo umiestňuje na prvých miestach vyhľadávačov.

Viac o optimalizácii stránky pre vyhľadávače a možnosti zvýšiť návštevnosť Vašej stránky si možete v článku Optimalizácia stránok pre vyhľadávače.

V roku 2010 sme realizovali redizajn stránky, rozšírenie o ďalšie jazykove verzie stránky a doplnenie o nové funkcie v administrácií webstránok. Stránka bola doplnena o klienskú sekciu pre publikovanie informácii a dokumentov iba pre registrovaných klientov firmy.

<< Späť


Ak potrebujete vytvoriť Vašu internetovú prezentáciu, alebo zmodernizovať Vašu doterajšiu stránku, skontaktujte sa so mnou telefonicky alebo emailom.

 


Copyright © 2003-2020, www.itstudio.sk | Mapa doményMapa domény